Loading...
ZKUŠEBNÍ PROVOZ - nelze objednávat... ×
Využijte slevu 10% na Váš nákup, více informací zde...

0
Loading
Košík je prázdný
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie

Kategorie

Doprava a platba

Zasíláme prostřednictvím České pošty, DPD kurýra a Zásilkovny.
Každý dopravce má svoje specifika, chcete-li výhody a nevýhody, které z doručení plynou.
Z platebních metod nabízíme platbu bankovním převodem a platbu platební kartou. Proč nenabízíme dobírku si přečtěte zde...

1. Česká pošta má nejvíce poboček, je k Vám tedy nejblíže a tak když vás poštovní doručovatel nezastihne doma, můžete si zásilku vyzvednout na České poště, která díky husté sítě poboček, bude velmi blízko. Bohužel se stává, že doručovatelé se Vás ani nesnaží zastihnout a pouze vhodí oznámení o uložení balíčku. Některé pobočky mají velmi krátké otevírací doby, např do 15,30. Ne každý pracuje tak, aby stíhal balíček osobně vyzvednout. 
 
2. Kurýr DPD. Řidiči jsou finančně motivováni k tomu, aby doručili, co nejvíce balíčků. Uhání Vás tedy po telefonu a je poměrně flexibilní pro domluvu k vyzvednutí balíčku. V případě, že Vás nezastihne, doručuje následující den znovu, popřípadě uloží na depu. Nevýhodou je vzdálenost depa od místa bydliště, většinou v krajských městech.

   

3. Zásilkovna. Spolupracuje s běžnými obchody, kde si můžete balíček vyzvednout, jsou označeny samolepkou s logem Zásilkovna.cz. Nemá tak hustou síť poboček jako Česká pošta, je z pravidla o den pomalejší než DPD kurýr, na druhou stranu balíček na Vás v Zásilkovně čeká 5 dní a nemusíte při jeho vyzvednutí čekat fronty. Můžete vyzvednutí balíčku zkloubit s nákupem v obchodě, kde vyzvedáváte balíček, dvě mouchy jednou ranou.

  

 Slevy